Baywei

#
M5, yüksek çözünürlüklü, oldukça esnek, kullanımı ve entegrasyonu son derece basit bir multibeam echosounder sistemidir. Entegre GNSS INS sayesinde ultra küçük araçlara bile kolayca kurulmasını sağlar ve çok hızlı bir şekilde kullanıma hazır hale getirilir. Hidrodinamik yapısı ve düşük güç tüketimi, M5’i özellikle küçük otonom su yüzey araçlarının veri toplaması için harika bir seçenek haline getirir.
#
M2, yüksek çözünürlüklü, kullanımı ve entegrasyonu son derece basit bir multibeam echosounder sistemidir. Özellikle mühendislik, robotik, arkeoloji vb. alanlarında faaliyet gösteren üniversiteler için en son teknolojiyle donatılmış oldukça ekonomik bir seçenektir. Hidrodinamik yapısı ve düşük güç tüketimi, M2'yi küçük otonom yüzey araçları ve AUV'ler için ideal bir seçim haline getirir.

Baywei sonarları, kullanımı ve çeşitli araçlara kurulumu son derece basit olan çok yönlü, yüksek çözünürlüklü multibeam echosounder cihazlarıdır. Kompakt formları, ultra küçük araçlarda bile kolay entegrasyon sağlar. Hidrodinamik tasarımı ve düşük güç tüketimi sayesinde küçük otonom yüzey araçları ve AUV'ler için idealdir. Bu uygun fiyatlı son teknoloji cihazlar sonarlar mühendislik, robotik ve arkeoloji dahil olmak üzere üniversitelerdeki ileri düzey programlar için mükemmeldir.