Hemisphere

#
Hemisphere Vector VS330, hassas konumlandırma, yön ve RTK gerektiren profesyonel deniz uygulamaları için özel olarak geliştirilmiş, tam doğruluklu yön hassasiyeti, Athena RTK konumlandırma ve tam Atlas yeteneğine sahip, çoklu frekans özellikli bir GNSS alıcıdır.
#
Hemisphere Vector VS1000, yeni nesil hassas konumlandırma, yön ve RTK gerektiren profesyonel deniz uygulamaları için özel olarak geliştirilmiş, tam doğruluklu yön hassasiyeti, Athena RTK konumlandırma ve tam Atlas yeteneğine sahip, çoklu frekans özellikli bir GNSS alıcıdır.
#
Hemisphere Vector V200 multi-GNSS özelliği ile GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo ve QZSS'yi destekler ve Atlas GNSS global düzeltme servisinden aldığı düzeltme bilgisi ile dünya çapında 30 cm (RMS) hassasiyet sunar. Vector V200'ün basit kurulumu, boyutları ve konumlandırma performansı en önemli özellikleridir. Sadece 35 cm uzunluğunda olan compass, kolay monte edilir tasarımı ile otomatik pilotlara, grafik çizicilere ve AIS sistemlerine kolay entegrasyon sağlar.
#
Hemisphere Vector V320, RTK düzeyinde konum ve hassas yönlendirme sağlayan ilk hepsi bir arada çok frekanslı, çok konstelasyonlu GNSS akıllı antendir. Hem denizcilik hem de kara uygulamaları için sabit ve portatif montaj kabiliyetine sahiptir. Çeşitli ayar seçenekleri ile V320 tutarlı ve güvenilir konum ve yön doğruluğu sağlar. Vector V320, değişen GNSS konumu için Atlas L bandı ve SBAS (WAAS, EGNOS, MSAS, vb.) kullanabilir.
#
Vector ™ V500, RTK düzeyinde konum ve hassas yönlendirme sağlayan Hemisphere'in hepsi bir arada çoklu frekans, çoklu GNSS akıllı antenidir. Profesyonel denizcilik uygulamaları ve diğer zorlu ölçüm şartları için su geçirmeyecek şekilde tasarlanmış sağlam bir muhafazaya sahiptir. Hemisphere V500, tutarlı ve kesin yön hassasiyetini, RTK konumlandırması ile birleştiren hepsi bir arada özelliğindedir.
#
Hemisphere Vector V123 / 133, Atlas ile desimetre düzeyinde konum ve hassas yönlendirme sağlayan hepsi bir arada özelliğinde tek frekans, çoklu GNSS akıllı antendir. Profesyonel denizcilik uygulamaları ve diğer zorlu ölçüm şartları için su geçirmeyecek şekilde tasarlanmış sağlam bir muhafazaya sahiptir.
#
Hemisphere S321+ Akıllı Anten, yersel ve marin uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiş bir sistemdir. Sistemin üzerinde UHF ve GSM radyo verici ve alıcıları mevcuttur. Yakın mesafe RTK, karasal ölçüm veya doğrultu gerektirmeyen fakat üst düzey konum verisinin gerekli olduğu tüm uygulamalar için elverişli bir sistemdir. Cihaz üzerinde bulunan WiFi hotspot sayesinde bağlı ortak bir ağ oluşturulabilir ve üniteye bu ağ üzerinden bağlanılarak NMEA mesajları açılıp yapılabileceği gibi, statik ölçüm, radyo frekans ayarı, sabit kurulumu, gezici ayarları gibi tüm ayarlamalar ve ölçüler yapılabilmektedir.
#
Hemisphere C321+, özellikle arazi ve şantiyelerdeki kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Şantiyelerdeki makinelerin kotrolü için sağlam bir baz istasyonu veya kazı, inşaat ve istifleme faaliyetlerine yardımcı olacak bir gezici anten olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz
#
Hemisphere A326 GNSS Akıllı Anteni, Atlas, RTK, DGPS, vesaire her türlü düzeltme servisine bağlanabilen akıllı bir sistemdir. Cihaz bir kablo ve antenden ibaret olması nedeniyle özellikle marin uygulamalarında, batimetri ölçmelerinde veya yüksek konum bilgisinin gerekli olduğu uygulamalarda kullanılmaktadır. Yalınlığı ve sorunsuz çalışması bu sistemi en üst düzey GNSS alıcılarından birisi yapmaktadır.
#
Hemisphere R330, Athena ™ RTK, Atlas® L-band düzeltmeleri (Atlas Basic, H30, H10), Beacon ve SBAS gibi çeşitli diferansiyel düzeltme yöntemlerini kullananan, konumlandırma hassasiyetinin gerekli olduğu tüm deniz veya kara uygulamalarında kullanılabilecek şekilde tasarlanmış kompakt bir muhafaza içerisinde eksiksiz bir çözüm ürünüdür.
#
Hemisphere AtlasLink, Hemisphere'in Atlas global düzeltme hizmetinden düzeltmeleri alacak şekilde yapılandırılmış çoklu GNSS, çoklu frekans bir akıllı antendir. Atlas ile eşleştirilmiş olan endüstrinin en güçlü çok amaçlı GNSS akıllı anteni AtlasLink, size Atlas düzeltmelerini doğrudan almanın en kolay yolunu sunar. SmartLink ™ veya BaseLink® modunda AtlasLink, endüstri standardı düzeltme formatlarını destekleyen herhangi marka bir alıcıda Atlas düzeltmelerini kullanmanızı sağlar.
#
Hemisphere A222 GNSS Akıllı Anten, tarım, denizcilik, CBS, haritalama ve diğer uygulamalar için profesyonel düzeyde doğruluğa sahip uygun fiyatlı, taşınabilir bir çözümdür.A222 Çeşitli güç kaynakları ile çalışabilmesi A222 akıllı anteni farklı uygulamalar için daha kullanılır hale getirir. Dual Serial, CAN ve pals çıkışı seçenekleri bu DGNSS alıcısını hemen hemen her arayüzle uyumlu hale getirir.
#
A631 GNSS Akıllı Anten, denizcilik, GIS, haritalama ve diğer uygulamalar için profesyonel düzeyde doğruluğa sahip, uygun fiyatlı, taşınabilir bir çözümdür. Hızlı başlatma ve yeniden alma süreleri, ölçeklenebilir doğruluk ve güç, GNSS ve DGNSS için görülmesi kolay LED durum göstergesiyle elinizdeki işe odaklanın. Dayanıklı muhafaza hem anteni hem de alıcıyı barındırır. Çeşitli kaynaklardan beslenebilmesi A631 akıllı antenini çeşitli uygulamalar için ideal hale getiriyor. İkili seri port, CAN ve PPS çıkış seçenekleri bu DGNSS alıcısını neredeyse tüm arayüzlerle uyumlu hale getirir. A631, metreden desimetre altı seviyelere kadar doğruluklar için Atlas abonelikleri de dahil olmak üzere cihaz yazılımını güncellemenize ve işlevselliği etkinleştirmenize olanak tanıyan Hemisphere ‘in kullanımı kolay Atlas Portalı tarafından desteklenir. RTK, aRTK, DGPS, eDIFF uygulamalarını destekler.
#
Hemisphere R632 GNSS Alıcısı, 0.01° hassaslıkta doğrultu sağlama yeteneğine sahip son derece kompakt ve güçlü bir pakette sunulan tam bir çözüm ürünüdür. Hemisphere'in yeni Lyra, Cygnus ve Aquila çekirdek teknolojilerine dayanarak etkileyici bir şekilde parazitleri ve sinyal yansıma hatalarını engeller. Sonuç olarak olağanüstü bir performans, iletişim ve bağlantı kombinasyonu sağlar. Hemipshere'in Atlas düzeltme aracılığıyla dünya çapında 4 cm'ye kadar bağımsız konumlandırma sağlar.