KARİYER OLANAKLARI

Kordil sektörde öncü bir firma olması münasebeti ile, iyi bir başlangıç noktası olabilir. Altta listelenen açık pozisyonlar haricinde özel mühendislik yetenekleriniz var ise, Kordil'de çalışma olanağınız her daim olabilir. Kordil bir çok yeni konular üzerinde çalışmalar yapmaktadır. Dolayısıyla başvuru yapmaktan imtina etmeyin.

Başvuruya Açık İş Olanakları

  1. Yazılım Mühendisi: C, C++, C# dillerine vakıf, grafik uygulama geliştirebilecek tercihen matematik, fizik veya bilgisayar mühendisi.
  2. Harita Mühendisi: Harita, geomatik, jeodezi, hidrografi, fotogrametri ve benzeri dallarda eğitim almış, iyi derece İngilizce bilen seyahat engeli olmayan adaylar arıyoruz.
  3. Elektronik ve Haberleşme Mühendisi; mikroişlemci programlama ve kart tasarımı yapabilecek, C++ deneyimli ve mevcut yazılım kodlarını değiştirebilecek kadar programlama bilgisi gerekiyor. İyi derecede İngilizce bilmek tercih nedenidir.
  4. İş Güvenliği Uzmanı: İyi İngilizce bilen, uluslararası dokümantasyonu kuvvetli, sistem geliştirebilecek ve iş güvenliği çıtasını üst seviyelere çıkarabilecek, uluslararası deneyime sahip adaylar tercih nedenidir.
  5. Jeofizik Mühendisi: Kıyıötesi ve kıyı etüt ve araştırma projelerinde çalışmak üzere jeofizik mühendisleri arıyoruz. Adayda aranan temel özellikler iyi bir İngilizce (akıcı okuma ve yazma), tercihen jeofizik alanında en az 5 yıl deneyim, iyi iletişim kurabilen ve takım çalışmasına elverişli, mesleğini sevmesi ve mesleğinde ilerlemeye açık. Deneyimi olmayan adayların mesleki motivasyonlarının yüksek olması zarurettir.

İş Başvurusu Formu

Lütfen bu formu eksiksiz ve olabildiğince hassas ve doğru bilgiler ile doldurun. Bu sayfadaki form üzerinde talep edilen bilgileri özenle doldurmanız çok önemlidir. Talep ettiğimiz bilgiler asgari gerekli bilgilerdir. Ayrıca e-posta veya telefon yoluyla başvuru yapmanıza gerek yoktur. Her başvuru yapan kişilere başvurularına istinaden bir dönüş yapılamamaktadır, ancak tüm başvurular firma yetkililerinin, teknik ve idari yönetimin e-posta hesaplarına ve cep telefonlarında dahil iletilmektedir. Ayrıca, yeni personel gerekli olduğunda tüm bu başvurular tekrardan elden geçirilmektedir.

Zorunlu
Zorunlu
Zorunlu
Zorunlu
Zorunlu
Zorunlu
Zorunlu
Zorunlu
Zorunlu
Zorunlu
Zorunlu
Zorunlu
Zorunlu