LinkQuest Sistemleri

#
FlowQuest akıntı profili cihazları okyanus, liman, göl ve nehirlerde akıntı ölçümü ve dalga ölçümü için kullanılır. Taban takip seçeneği ile konum verisi olmaksızın dinamik kullanıma elverişlidirler. Tabana oturtulmak suretiyle aşağıdan yukarıya doğru ölçü alabileceği gibi, şamandıra sistemlerine veya platformlara kurularak aşağı yönde ölçüm alabilir. Üzerinde hareket sensörü ve doğrultu bilgilerini kopmanse eden sensörlerde bulunduğundan, hem statik hem de dinamik kullanım için son derece gelişmiş sistemlerdir.
#
TrackLink 1500, 5000 ve 10000 modelleri dünyanın en çok satan USBL sistemleridirler. Kullanıcı dostu mesaj formatları ve yüksek doğruluk için gerekli tüm veri girişlerini sağlayan sistemler olup, marketin en yüksek doğruluk sağlayan USBL sistemlerinden biridirler.
#
SoundLink sığ sulardan tam okyanus derinliklerine kadar kullanılabilen sualtı akustik modemleridir. Bu modemler kullanılarak metrelerce derinlikte bulunan cihaz ve sistemlerden yukarıya veri aktarılır. Denizaltılar dahil birçok uygulama alanları bulunan bu sistemler, açık ara dünyanın en çok satan sualtı modemleridir.