DeepVision

#
DE3468D, çift frekanslı (340 kHz ve 680 kHz), güçlü DSSP donanımı ve gelişmiş Chirp teknolojisi ile kusursuz yanal tarama görüntüleri oluşturabilen, küçük boyutları ve 200 m kablosu ile oldukça kolay taşınabilir portatif bir yanal taramalı sonar sistemdir.
#
DE340D, 340 kHz frekanslı uzak mesafedeki zorlu hedefleri tespit etmek amacıyla tasarlanmış, güçlü DSSP donanımı ve gelişmiş Chirp teknolojisi ile kusursuz yanal tarama görüntüleri oluşturabilen, küçük boyutları ve 200 m kablosu ile oldukça kolay taşınabilir portatif bir yanal taramalı sonar sistemdir.
#
DE680D, 680 kHz frekanslı, orta-yakın mesafedeki hedefler dışında, görece yumuşak biyolojik araştırmalar için de kullanılan, güçlü DSSP donanımı ve gelişmiş Chirp teknolojisi ile kusursuz yanal tarama görüntüleri oluşturabilen, küçük boyutları ve 200 m kablosu ile oldukça kolay taşınabilir portatif bir yanal taramalı sonar sistemdir.
#
DE680SAR 680 kHz frekansı ile yakın alanları çok yüksek çözünürlükle tarayan genellikle adli vaka araştırmalarında kullanılan, bir arama kurtarma sonar (SSS) sistemdir.
#
Deep Vision DeepView side scan sonar yazılımıdır. Deep Vision sistemleri ile entegre çalışır. Veri toplamadan raporlamaya kadar tüm süreci yönetir.