KARİYER OLANAKLARI

Kordil sektörde öncü bir firma olması münasebeti ile, iyi bir başlangıç noktası olabilir. Altta listelenen açık pozisyonlar haricinde özel mühendislik yetenekleriniz var ise, Kordil'de çalışma olanağınız her daim olabilir. Kordil bir çok yeni konular üzerinde çalışmalar yapmaktadır. Dolayısıyla başvuru yapmaktan imtina etmeyin.

Başvuruya Açık İş Olanakları

  1. C, C++, C# dillerine vakıf, grafik uygulama geliştirebilecek tercihen bilgisayar, matematik veya fizik mühendisi.
  2. Üniversitelerin istatistik veya benzeri bölümlerinden mezun, şirkete özel mali ve idari yapıyı revize edip sisteme dönüştürebilecek deneyimli uzman personel.
  3. Harita mühendisi: Harita, jeomatik, jeodezi, hidrografi, fotogrametri ve benzeri dallarda eğitim almış, iyi derece İngilizce bilen takım arkadaşları arıyoruz.
  4. Tercihen Kıyıötesi projelerde deneyimli, her seviyede akıcı İngilizce'ye sahip Jeofizik Mühendisleri arıyoruz.

Bu sayfadaki form üzerinde talep edilen bilgileri özenle doldurmanız önemlidir. Talep ettiğimiz bilgiler asgari gerekli bilgilerdir. Ayrıca e-posta veya telefon yoluyla başvuru yapmanıza gerek yoktur. Her başvuru yapan kişilere başvurularına istinaden bir dönüş yapılamamaktadır, ancak tüm başvurular firma yetkililerinin, teknik ve idari yönetimin e-posta hesaplarına ve cep telefonlarında dahil iletilmektedir. Ayrıca, yeni personel gerekli olduğunda tüm bu başvurular tekrardan elden geçirilmektedir. Harita mühendisi, harita teknikeri veya topoğraf iseniz veya mesleğe en alt seviyeden başlamak isterseniz de bize başvuru yapabilirsiniz.