Hemisphere

#
Hemisphere Vector VS330, hassas konumlandırma, yön ve RTK gerektiren profesyonel deniz uygulamaları için özel olarak geliştirilmiş, tam doğruluklu yön hassasiyeti, Athena RTK konumlandırma ve tam Atlas yeteneğine sahip, çoklu frekans özellikli bir GNSS alıcıdır.
#
Vector VS1000, yeni nesil hassas konumlandırma, yön ve RTK gerektiren profesyonel deniz uygulamaları için özel olarak geliştirilmiş, tam doğruluklu yön hassasiyeti, Athena RTK konumlandırma ve tam Atlas yeteneğine sahip, çoklu frekans özellikli bir GNSS alıcıdır.
#
Hemisphere S321+ Akıllı Anten, yersel ve marin uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiş bir sistemdir. Sistemin üzerinde UHF ve GSM radyo verici ve alıcıları mevcuttur. Yakın mesafe RTK, karasal ölçüm veya doğrultu gerektirmeyen fakat üst düzey konum verisinin gerekli olduğu tüm uygulamalar için elverişli bir sistemdir. Cihaz üzerinde bulunan WiFi hotspot sayesinde bağlı ortak bir ağ oluşturulabilir ve üniteye bu ağ üzerinden bağlanılarak NMEA mesajları açılıp yapılabileceği gibi, statik ölçüm, radyo frekans ayarı, sabit kurulumu, gezici ayarları gibi tüm ayarlamalar ve ölçüler yapılabilmektedir.
#
C321+, özellikle arazi ve şantiyelerdeki kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Şantiyelerdeki makinelerin kotrolü için sağlam bir baz istasyonu veya kazı, inşaat ve istifleme faaliyetlerine yardımcı olacak bir gezici anten olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz
#
A326 GNSS Akıllı Anteni, Atlas, RTK, DGPS, vesaire her türlü düzeltme servisine bağlanabilen akıllı bir sistemdir. Cihaz bir kablo ve antenden ibaret olması nedeniyle özellikle marin uygulamalarında, batimetri ölçmelerinde veya yüksek konum bilgisinin gerekli olduğu uygulamalarda kullanılmaktadır. Yalınlığı ve sorunsuz çalışması bu sistemi en üst düzey GNSS alıcılarından birisi yapmaktadır.
#
R330, Athena ™ RTK, Atlas® L-band düzeltmeleri (Atlas Basic, H30, H10), Beacon ve SBAS gibi çeşitli diferansiyel düzeltme yöntemlerini kullananan, konumlandırma hassasiyetinin gerekli olduğu tüm deniz veya kara uygulamalarında kullanılabilecek şekilde tasarlanmış kompakt bir muhafaza içerisinde eksiksiz bir çözüm ürünüdür.
#
AtlasLink, Hemisphere'in Atlas global düzeltme hizmetinden düzeltmeleri alacak şekilde yapılandırılmış çoklu GNSS, çoklu frekans bir akıllı antendir. Atlas ile eşleştirilmiş olan endüstrinin en güçlü çok amaçlı GNSS akıllı anteni AtlasLink, size Atlas düzeltmelerini doğrudan almanın en kolay yolunu sunar. SmartLink ™ veya BaseLink® modunda AtlasLink, endüstri standardı düzeltme formatlarını destekleyen herhangi marka bir alıcıda Atlas düzeltmelerini kullanmanızı sağlar.
#
A222 GNSS Akıllı Anten, tarım, denizcilik, CBS, haritalama ve diğer uygulamalar için profesyonel düzeyde doğruluğa sahip uygun fiyatlı, taşınabilir bir çözümdür.A222 Çeşitli güç kaynakları ile çalışabilmesi A222 akıllı anteni farklı uygulamalar için daha kullanılır hale getirir. Dual Serial, CAN ve pals çıkışı seçenekleri bu DGNSS alıcısını hemen hemen her arayüzle uyumlu hale getirir.