İkinci El Ölçme Aletleri ve Aksesuarları - Fırsat Ürünleri

İkinci el ölçme aletleri ve fırsat ürünleri bu sayfada listelemekteyiz. Burada sıralayacağımız ürünlerimiz mutlaka fırsat ürünü olmasına büyük özen ve dikkat göstereceğiz. Asla problemli veya sorunlu cihaz ve sistemleri, kusurlarını açık açık bildirmeksizin listelemeyeceğiz. Bu liste sürekli güncellenmekte olup, zaman zaman kontrol etmeniz fırsatları zamanında yakalamaıza yardımcı olabilir.


#
Sistemler yeni ayarında, takriben 1 ay süre zarfında bir kaç kere bir projede kullanılmış ve bir daha açılmamış. Cihazların üzerinde çizik dahil bulunmamaktadır ve bir çoğunun jelatini ve ambalajı dahil üzerindedir. Paket içeriğinde bulunan 35 W radyo ile uzun mesafe RTK yapılabileceği gibi, üzerlerinde bulunan UHF radyo ile yakın mesafeler de de kullanılabilirler.
#
Bir yada iki sefer batimetri ölçümünde kullanılmış ve üzerinde çizik dahi bulunmuyor. Mevcut konumlandırma sistemleri ile entegre çalışır. Sorunsuz bir cihazdır.
#
Bu cihazlar fazla kullanılmış, üzerinde çalışmasına engel herhangi bir mani bulunmamaktadır. Sadece doğal kullanımdan kaynaklı aşınmaları mevcuttur. Bakımları yapılmış ve pilleri yenilenmiştir. Topcon'un sorunsuz çalışan modellerinden bir tanesidir. Her üç sette de kontrol ünitesi bulunmaktadır, dolayısıyla her ikisi de CORS gezicisi olarak kullanılabilir. Yetkili servis bakımları yapılmış ve servis raporları mevcuttur.
#
Yeni ayarında, sadece üzerinde bant vesaire izler bulunmaktadır. Hemisphere S321 sistemi, marindeki üstünlüğününün karaya yansımasıdır. GSM ve UHF modemleri buluan bu sistem modern tüm teknolojilere sahiptir ve son derece hassastır. Toplamda 60 gün süren bir projede kullanıldılar. Bir nehir ölçümü projesinde. Yeni ayarında sistemlerdir. Özellikle kontrol üniteleri hemen hemen hiç kullanılmamış haldedir.
#
Hemisphere A101, bir DGPS alıcısıdır. Bir anten ve bir kablodan ibarettir. Bilgisayar veya herhangi bir sisteme NMEA mesajlarını iletmek üzere tasarlanmıştır. EGNOS, Waas gibi düzeltme servislerini kullanarak metre altı konum doğruluğu sağlar.